قبرس یکی از کشورهای نزدیک به ایران است که در جنوب ترکیه قرار دارد. شرایط تحصیل در قبرس بسیار آسان است و نیازی به مدرک زبان ندارد و معدل بالایی دارد. واحد پول قبرس لیر ترکیه است، بنابراین هزینه تحصیل و زندگی در این کشور کاملاً مناسب است. بنابراین، تحصیل در این کشور به عنوان یک بستر شروع برای کشورهای دارای رتبه برتر در جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

دانشگاه های قبرس شمالی دارای رتبه های بین المللی عالی هستند. در صورت تمایل به تحصیل در قبرس موسسه حقوقی دامهر عدالت به عنوان نماینده رسمی دانشگاه های قبرس در ایران کلیه امور پذیرش شما را به صورت کاملا رایگان انجام می دهد.

یکبار در قبرس تحصیل کنید

اگر قصد تحصیل در دانشگاه های قبرس را دارید به طور خلاصه کشور قبرس به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می شود. قبرس شمالی تحت کنترل ترکیه و قبرس جنوبی در کنترل یونان است. در زیر اطلاعات مفیدی را در جدولی کوتاه در اختیار شما قرار می دهیم.

تجربه تحصیل در قبرس شمالی

من محمدحسین مهرزاد صدکیانی فارغ التحصیل از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس هستم و چندین سال سابقه زندگی در قبرس را دارم. عکسی که در بالا می بینید عکسی از جشن فارغ التحصیلی من در دانشگاه مدیترانه شرقی است و در واقع پایان تحصیل من است.

دانشگاه قبرس شمالی

قبرس یک کشور گردشگری و آموزشی است. بنابراین دانشگاه های زیادی وجود دارد. اما بر کسی پوشیده نیست که همه این دانشگاه ها رتبه مناسبی ندارند. به طور کلی، کسانی که به تحصیل در قبرس فکر می کنند می توانند یکی از برترین دانشگاه های این کشور را انتخاب کنند.

البته یک پیشنهاد وجدانی با مدارک. اگر آینده شغلی شما برای شما مهم است و اگر مدرک شما در کشورهای عضو اتحادیه اروپا، کانادا و ایالات متحده پذیرفته شده است، حتما یکی از سه دانشگاه برتر را برای تحصیل در قبرس انتخاب کنید. ما شما را مجبور به انتخاب یکی از سه دانشگاه ذکر شده در بالا نمی کنیم و اگر می خواهید در سایر دانشگاه های قبرس شمالی تحصیل کنید، ما جزء قرارداد با تمام دانشگاه های قبرس هستیم.

دانشگاه های قبرس شمالی که توسط وزارت بهداشت تایید شده اند

در حال حاضر هیچ دانشگاهی در قبرس مورد تایید وزارت بهداشت ایران نیست. اما دانشگاه های قبرس در سطح بالایی از سوی اروپا، ترکیه، کانادا و آمریکا به رسمیت شناخته شده اند.

تحصیل در مدارس قبرس شمالی

قبرس یکی از کشورهایی است که سالانه دانش آموزان زیادی برای تحصیل در مدارس متوسطه به این کشور مهاجرت می کنند. قبرس دارای دبیرستان های بین المللی برتر است و تحصیل در این دبیرستان ها می تواند آینده تحصیلی و حرفه ای نوجوانان را تضمین کند.

یکی از بهترین دبیرستان های قبرس شمالی که توسط خانواده های دانش آموزان از سراسر جهان انتخاب شده است. دبیرستان بین المللی دوگا نام بین المللی این دبیرستان DOGA KOLEJ است و این مجتمع آموزشی که سطوح ابتدایی تا دبیرستان را پوشش می دهد در محوطه دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس واقع شده است.

مجتمع آموزشی دوگا از سطح آموزشی بسیار بالایی برخوردار است و به جرات می توان گفت که بهترین مجتمع آموزشی برای یادگیری از دبستان تا راهنمایی می باشد. اکثر خانواده های ایرانی نیز فرزندان خود را برای تحصیل در این مدرسه می فرستند.

تحصیل در دانشگاه های قبرس شمالی

تحصیل در رشته پزشکی و پیراپزشکی در قبرس

دانشکده پزشکی و پرستاری دانشگاه قبرس یکی از رشته هایی است که سالانه افراد زیادی را برای تحصیل در رشته پزشکی جذب می کند. دانشکده های پزشکی و پزشکی در قبرس در دنیا شناخته شده و مورد احترام هستند و دانش آموزان نیازی به قبولی در آزمون ورودی خاصی ندارند.

یکی از عواملی که باعث محبوبیت دانشکده پزشکی قبرس و دانشکده پیراپزشکی قبرس در بین دانشجویان ایرانی شده است، سازگاری سیستم آموزش دانشگاهی قبرس با سیستم آموزشی ایران است.

تحقیقات دندانپزشکی در قبرس شمالی

تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی نسبت به سایر رشته ها گران تر است. چون دندانپزشکی شهریه بالایی دارد. اما نگران نباشید، ما با گرفتن بورسیه تحصیلی در قبرس، هزینه های شما را به حداقل می رسانیم. اکثر دانشگاه های قبرس دندانپزشکی را در زیر لیست خود دارند.

بهترین گزینه ها برای تحصیل دندانپزشکی در قبرس دندانپزشکی CIU قبرس و دندانپزشکی دانشگاه neu Cyprus با تایید وزارت بهداشت ایران می باشد. ما برای این پیشنهاد دلایل کاملا منطقی و قانع کننده ای داریم. اگر به این رشته علاقه دارید توصیه می کنم از پست مربوط به این رشته که لینک خواهم کرد دیدن فرمایید. البته برای مشاوره دقیق تر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تحصیل داروسازی در قبرس

به جرات می توان گفت داروسازی پرطرفدارترین رشته در دانشگاه های قبرس است. هر ترم بیش از 50 درصد از دانشجویان برای تحصیل در قبرس و در رشته داروسازی با موسسه ما تماس می گیرند. دانشگاه های قبرس شرایط بسیار خوبی را برای این رشته فراهم می کنند.

دیجیتال مارکتینگ

بهترین منابع آمادگی رشته انسانی برای کنکور

مطالعه شرایط تحصیل در قبرس

بررسی مزایا و معایب تحصیل در ترکیه

قبرس ,دانشگاه ,تحصیل ,رشته ,پزشکی ,دندانپزشکی ,برای تحصیل ,قبرس شمالی ,دانش آموزان ,مجتمع آموزشی ,وزارت بهداشت ,وزارت بهداشت ایران ,تایید وزارت بهداشت
مشخصات
آخرین جستجو ها